Warning: Use of undefined constant menu - assumed 'menu' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /index.php on line 12
Garbino | Wydawnicto i drukarnia

Specjalizujemy się w szeroko pojmowanej produkcji poligraficznej. Posiadamy zgromadzony w jednym miejscu, bardzo rozbudowany park maszynowy. Umożliwia to nam realizację praktycznie każdego rodzaju zlecenia z zakresu druku offsetowego.

Nasza drukarnia działa na rynku już od 1996 roku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w realizacji wielu różnorodnych, czasem wymagających i skomplikowanych zleceń.


więcej...
Dlaczego my?

Dysponujemy wszystkimi elementami niezbędnymi do zapewnienia pełnego cyklu produkcyjnego, dzięki czemu możemy proponować Klientom krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.

Firma mieści się w Nidzicy - niewielkim mieście w województwie Warmińsko- Mazurskim, przy drodze krajowej nr 7, około 140 km od Warszawy, 60 km od Olsztyna oraz 200 km od Gdańska. Taka lokalizacja umożliwia zapewnienie szybkich dostaw do wielu miejsc w kraju i zagranicą. Poza tym umiejscowienie firmy w małym mieście umożliwia nam redukcję kosztów, co także daje nam możliwość proponowania niższych cen aniżeli podobne, konkurencyjne drukarnie położone w większych miastach.

Posiadamy wszechstronnie wyposażony dział introligatorni, dzięki czemu możemy oferować Państwu unikalne i nietypowe rozwiązania przy zachowaniu dużej szybkości działania. Możemy się pochwalić m.in. najnowocześniejszą i najwydajniejszą w Polsce północno-wschodniej linią do oprawy zeszytowej firmy Müller Martini.

Cele i założenia firmy

Nasz zespół dysponuje bogatym doświadczeniem i znajomością rynku poligraficznego. Wiemy, jak ważna jest dla naszych Klientów terminowość, wysokie standardy jakościowe oraz niska cena. Właśnie na te czynniki kładziemy szczególny nacisk przy współpracy i stanowią one wizytówkę naszej firmy.

Pragniemy, aby nasza działalność przynosiła wszystkim stronom jak największą satysfakcję.

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde zapytanie i przygotować ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Przykładowe prace:Kontakt:

13-100 Nidzica
ul. Pawia 2
tel. 507 116 804
fax 89 625 69 98
e-mail: k.garbino@garbino.pl